Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑΣ 0-2 (0-0)

Επέστρεψε στις νίκες ο Γέρακας, καθώς στην έξοδο του στην Παιανία επικράτησε με 2-0 επί του Παμπαιανικού.

Ύστερα από ένα ισόπαλο χωρίς τέρματα πρώτο ημίχρονο (0-0), οι φιλοξενούμενοι στα χασομέρια του αγώνα έβαλαν δύο γκολ μέσα στα επτά λεπτά. Στο 90΄ ο Γκόμπλιας άνοιξε το σκορ και έκανε το  0-1. Στο 97΄ ο Προβίδης, που είχε περάσει ως αλλαγή στο 55΄, έγραψε το τελικό 0-2.

Διαιτητής του αγώνα Φωστέρης, με βοηθούς τους Τσελεπίδη και Χριστοδούλου.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (Τσομπανάκης) Καλαμάρης, Leme (85΄ Αζακάς), Νούσης, Κορωνιάς, Θεοχαρίδης (60΄ Δάβαρης), Κολάγκι, Τσομπανάκης, Αθανασίου, Σιδέρης (60΄ Τσιμπούρης), Τσιγάρας, Kociraj (60΄ Μουσαράι)

ΓΕΡΑΚΑΣ (Τσέρτος) Φελεσκούρας, Ρέκα Α., Ζαρομυτίδης, Ρέκα Μ., Παπαδόπουλος, Ρούσης, Μπαρπμαρίγος (55΄ Προβίδης), Γκόμπλιας (90΄ Διονυσακόπουλος), Τζεμπελίκος, Παναγιωτόπουλος (70΄ Βασιλείου), Σλαβίδης