Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 1-2 (1-0)

Από ένα ημίχρονο είχαν οι δυο ομάδες σήμερα κατά το οποίο πέτυχαν και τα γκολ. Το πρώτο μέρος ανήκε στους γηπεδούχους που ευτύχησαν να πετύχουν γκολ μόλις στο 5΄ με σου του Κότσι 1-0. Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι με τον Νταλιπάι στο 60΄ πέτυχαν την ισοφάριση και στο 80΄ ο Χαντάτ εκμεταλλευόμενος αμυντικό λάθος διαμόρφωσε το τελικό σκορ σε 1-2 και έδωσε τη νίκη στη ομάδα του.

Διαιτητής του αγώνα Κορωνιάς, με βοηθούς τους Ξουρίδα και Σοφιά.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Μαντούκας) Κύρκος, Μάνδαλος, Μαστορόπουλος, Μανουσάκης, Μπέλμπας, Βάρδας, Δρούγκας (60΄ Βασιλόπουλος), Βιταλιώτης, Κότσι, Βλάχος, Στίσι

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ (Παπαϊωάννου) Τόλα, Βασιλείου, Καρκαλέτσος, (16΄ Νταλιπάι),  Μπελέρης, Κακαράς, Κοντιζάς, Καραγιάννης (90΄ Σάμιος), Χαντάντ, Καλτσάς (87΄ Τζιβίλογλου), Έλενας