Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2022

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ 2-2 (1-2)

Το Κρυονέρι ήρθε ισόπαλο με τον Παλληνιακό στην Παλλήνη με σκορ 2-2. Οι φιλοξενούμενοι αιφνιδίασαν τους γηπεδούχους με γκολ στο 3΄ με τον Macaj 0-1 και επτά λεπτά αργότερα στο 10΄ διπλασίασαν τα τέρματα τους με τον Μαβίδη 0-2. Οι γηπεδούχοι έβγαλαν αντίδραση και πέντε λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου στο 40΄ κατάφεραν να μειώσουν σε 1-2 με τέρμα που πέτυχε ο Ελ Γκαμάλ. Με ψυχολογία λοιπόν στην επανάληψη, ο Παλληνιακός έφερε το παιχνίδι στα ίσια με γκολ του Κοντογιάννη στο 55΄ 2-2. Αυτό έμελλε να είναι και το τελικό σκορ της συνάντησης.

Διαιτητής του αγώνα Φωστέρης, με βοηθούς τους Βιτσεντζάτο και Παντελίδου.