Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023

ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ β-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ β 4-0 (2-0)

Επικράτησε σήμερα ο Θησέας Ν. Μάκρης β επί του Αστέρα Βάρης β στην Αγία Μαρίνα με σκορ 4-0, πετυχαίνοντας δύο γκολ σε κάθε ημίχρονο. Ο Νομικός στο 22΄ έκανε το 1-0 και στο 31΄ ο Τρίμης διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του. Προς το τέλος του αγώνα στο 81΄ ο Τσικρικάς ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 3-0 και το τελικό 4-0 ήρθε έξι λεπτά μετά, στο 81΄ με τον Μιχαηλιδη.

Διαιτητής του αγώνα Ζήσιος Ντούρος, με βοηθούς τους Σταυρόπουλο και Μινάρδο.

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ β (Βιάδης) Muskaj, Νομικός, Τσαφάρας, Βιτζιλαίος, Μαγγίνας, Βεϊζάι (84΄ Φιλίππου), Τσικρικάς (77΄ Καλαμάς), Μιχαηλίδης, Μόκας (46΄ Χατζηγιάννης), Ανδριάς, Τρίμης

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ β (Καλαμάρας) Μουλιανάκης, Γκαγαουδάκης, Στεργιόπουλος Σ., Στεργιόπουλος Ι., Εκιζόγλου, Ρίζος, Παντίδης, Νικίδης (46΄ Μυλωνάς), Παναγιώτου, Καλλιγάς, Τζάτζος