Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1-1 (0-1)

Νικητές Ανθούσας – Εθνικός Νέας Μάκρης 3-1 – stoplekto.gr

Ισόπαλο έληξε το παιχνίδι στην Ανθούσα ανάμεσα στους Νικητές και στην Βουλιαγμένη με σκορ 1-1. Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο είχαν οι δυο ομάδες. Οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο με τον Σπυρόπουλο στο 32΄ και απάντησαν οι γηπεδούχοι στο 75΄ με τον Δημητριάδη. Έτσι, οι δύο σημερινοί αντίπαλοι μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις.

Διαιτητής του αγώνα Ζήσιος Ντούρος, με βοηθούς τους Αλεξόπουλο και Χριστοδούλου

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ (Τριανταφύλλου) Φελεσκούρας, Σαββίνος (75΄ Μαρίνος), Κάτση (75΄ Γεράνης), leka, Θεοχαρίδης, Συμβουλίδης, Φενερίδης, Δημητριάδης, Κυρκλάκης (62΄ Φασατάκης), Λεμονής (λ.τ 32΄ Καμουλάκος), Μπερέτης

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Κατράνας) Λύρος, Σιγκούνας, Vradi, Κωστόπουλος, Κουκουνασούλης, Τσακύρης, Μπίνας, Τσίλης (64΄ Σαμαράς), Mradi, Γεωργακόπουλος (72΄ Κουσιάκης), Πουλίδης (15΄ λ.τ Σπυρόπουλος)