Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 1-2 (0-0)

Με σπουδαίο διπλό απέδρασε από το Μπογιάτι ο Θησέας παίρνοντας τη νίκη με σκορ 2-1 και με ολική ανατροπή. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν και τα τρία γκολ. Στο 61΄ ο Στίσι έκανε το 1-0 δίνοντας προβάδισμα στην ομάδα του, όμως ένα λεπτό αργότερα στο 62΄ ο Θησέας ισοφάρισε σε 1-1 με αυτογκόλ του Τσάμη και στο 88΄ ο Καχόπουλος έκανε το τελικό 1-2, δίνοντας τη νίκη στον Θησέα Ν. Μάκρης.

Διαιτητής του αγώνα Αρφάνης, με βοηθούς τους Πύκνη και Μακρή.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Ζώνας) Ναβροζίδης, Δόριζας, Τσάμης (77΄ Τσώνος), Μαγγίνας (83΄ Παλυβός), Ψαρρός, Ασημάκης, Στίσι, Μαγκανάρης, Πανούσης (75΄ Κοβάνης), Τσατσόπουλος, Μπαλωμένος

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ (Τσέλιος) Κατσιούλης, Μηναδάκης, Βασιλαράς, Αζάλ, Χατζόπουλος, Τσέλιος Μ., Ντολλάνι (65΄ Μαστρογιαννούδης), Καχόπουλος (65΄ Βεϊτάι), Κότσι, Νικηφοράκης (65΄ Τσέλιος Κ., 94΄ Μαγγίνας), Ζέκιο (84΄ Ανδριάς)