Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1-1 (0-0)

Απέσπασε ισοπαλία το Μπογιάτι παίρνοντας ένα βαθμό στην προσπάθεια που καταβάλει για την σωτηρία. Η ομάδα του Γιάννη Μαγγίνα έχασε την ευκαιρία να προηγηθεί όταν κέρδισε πέναλτι στο 6΄, αλλά στο 6΄ ο Ντούλος αστόχησε. Στο 12΄ οριζόντιο δοκάρι για τους φιλοξενούμενος από τον Ατματσίδη. Στην επανάληψη, μπήκε οδηγός στο σκορ ο Θησέας καθώς στο 53΄ με σουτ, ο Κότσι έκανε το 1-0. Στο 90΄+2 λύτρωση για τους φιλοξενούμενους. Ο Γιαννούσης με κεφαλιά έδωσε τον βαθμό της ισοπαλίας στην ομάδα του 1-1, δύο λεπτά μετά την είσοδο του στον αγώνα.

Διαιτητής του αγώνα Δραγάτης, με βοηθούς τους Κακάνη και Κουρινιώτη.

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ (Τσέλιος) Κατσιούλης, Μηναδάκης, Αρβανιτίδης, Αζάλ, Μαγγίνας, Τσέλιος (46΄ Βεϊζάι), Καχόπουλος (46΄ Νικηφοράκης), Μαστογιαννούδης (90΄Τρίμης), Κότσι, Ανδριάς (70΄ Τηγανιτάκης), Ζέκιο

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Μαγγίνας) Νικολάου, Μαγκανάρης, Μύρκος, Ψαρρός, Μηλιώνης, Κλωνάρης, Μαγγίνας (65΄ Τζήμας), Μπαλωμένος, Ντούλος (90΄ Γιαννούσης), Ατματσίδης (92΄ Τσουμάνης), Γενούζης (65΄ Τσώνος)