Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2020

ΘΗΣΕΑΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ-ΣΤΑΜΑΤΑ 2-2 (1-1)

Ισόπαλο έληξε το παιχνίδι στην Αγία Μαρίνα μεταξύ του Θησέα και της Σταμάτας. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 27΄ με τον Φουκαρά 1-0, αλλά η Σταμάτα απάντησε σε δέκα λεπτά στο 38΄ με γκολ του Παπιδάκη και έφερε το παιχνίδι στα ίσια. Το 1-1 ήταν και το σκορ του πρώτου μέρους.
Στο δεύτερο ημίχρονο πάλι ο Θησέας με γκολ του Φουκαρά στο 57΄ μπήκε οδηγός στο σκορ. Μετά από επτά λεπτά στο 64΄ οι φιλοξενούμενοι με γκολ του Οκσισόγλου έκαναν την ανατροπή του σκορ, καθώς το εις βάρος του 2-1 το έκαναν 2-2. Με αυτό το σκορ οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια και μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις.