Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ-ΑΝΟΙΞΗ 2-2 (0-2)

Κυρίαρχη στο πρώτο μέρος η Άνοιξη όπου κατάφερε να πετύχει δύο γκολ επί του Θησέα στην Αγία Μαρίνα. Μόλις στο 5΄ ο Μπουγιούκας Ι. πέτυχε το 0-1 αιφνιδιάζοντας τους γηπεδούχους. Στο 33΄ ο Σιατραβάνης ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 0-2. Οι γηπεδούχοι στην επανάληψη, κατάφεραν να μειώσουν στο 75΄ με τον Αζάλ 1-1 και να ισοφαρίσουν το ματς στο 93΄ με τον τερματοφύλακας τους Κατσιούλη 2-2. Η διακύμανση του σκορ, δείχνει ότι οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο.

Διαιτητής του αγώνα Φωστέρης, με βοηθούς τους Μακρή και Μουλόπουλο.

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ (Τσέλιος) Κατσιούλης, Μηναδάκης (46΄ Ντολλάνι), Βασιλαράς, Αζάλ, Χατζόπουλος, Τσέλιος Μ. (88΄ Μπεχάρι), Τσέλιος Κ., Καχόπουλος (68΄ Ανδριάς), Κότσι, Μαστρογιαννούδης (46΄ Νικηφοράκης), Ζέκιο (64΄ Ραπτογιάννης)

ΑΝΟΙΞΗ (Γιαννενάκης) Μανουσάκης, Μπουγιούκας Β., Τορλαχίδης (57΄ Δογάνης), Χρονακόπουλος, Γιαννακόπουλος, Σιατραβάνης, Ανδρινόπουλος (70΄ Βουγιουκλίδης), Καμπάς, Μπουγιούκας Ι., Οσμενάι, Κάκος